Z okazji 25 – lecia Studiów Podyplomowych Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim z przyjemnością zapraszamy wszystkich, którzy byli i są ich częścią. Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów, wykładowców i praktyków, firmy i instytucje, które tak chętnie promowały i wspierały nasz kierunek. Jesteśmy dumni, że przez ostatnie 25 lat ponad 500 osób opuściło mury Wydziału Ekonomii Finansów i Zarządzania z tytułem MBA, że nasi studenci mogli uczyć się od wyjątkowych wykładowców i praktyków z ogromną wiedzą. Chcemy Wam podziękować podczas Akademii 25 – lecia Studiów MBA na US, która odbędzie się 18 listopada o godzinie 12:00.

Każda zaproszona osoba otrzyma informację pocztą lub e-mailem do dnia 16.10.2023 r.. Prosimy o potwierdzenie udziału w uroczystości do dnia 10.11.2023 r..

Niestety nie mamy możliwości przesłania informacji do wszystkich studentów ze względu na nieaktualne dane, więc jeżeli:

– studiowałeś MBA na Uniwersytecie Szczecińskim? Podeślij informację do swoich kolegów i koleżanek z grupy,

– nie dostałeś zaproszenia, a jesteś absolwentem MBA na Uniwersytecie Szczecińskim? Napisz do nas e-mail: mba@usz.edu.pl.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Zapraszamy!