Studium Master of Business Administration serdecznie zaprasza na wykład gościnny on-line pt. „Zredefiniowanie retailu: pandemia, „retail apocalypse”, megatrendy”, który odbędzie się dnia 6 czerwca 2020 roku w godz. 14.30 – 16.00 na platformie MS Teams.

Wykład poprowadzony zostanie przez Pana Sebastiana Mulińskiego.

Od kilkunastu lat na świecie obserwujemy zjawisko „reatail apocalypse”, które polega na wymieraniu galerii handlowych, znikaniu popularnych marek oraz zmianie modelu życia i zakupów. Wpisuje się to w ogólne megatrendy gospodarcze i społeczne, ale w Polsce przez to, że do świata zakupów w galeriach handlowych weszliśmy z dużym opóźnieniem nie było to jeszcze widoczne. Po prostu byliśmy w innej fazie cyklu, chwilę przed tym co już działo się w USA lub Europie Zachodniej. Jednak po pandemii wszystko przyspieszyło. Jaki handel nas czeka? Co się zmieni? Czy zmieni się na lepsze?

SEBASTIAN MULIŃSKI Wiceprezes Zarządu IAI SA (Co-Founder & COO) – ukończył studia magisterskie na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalności Ekonometria Menadżerska, na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Współtworzy IAI od samego początku. Ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży e-commerce.

IAI (IdoSell) dostarcza systemy e-commerce dla sklepów internetowych i obiektów noclegowych. Firma istnieje od 2000 roku i obsługuje obecnie 6000 sklepów internetowych i ponad 1000 firm noclegowych z tysiącami obiektów. Łączna wartość obsługiwanych transakcji (GMV) to ponad 7 miliardów złotych rocznie, co daje pozycję nr 1 wśród platform e-commerce w Polsce. IdoSell obsługuje także firmy z całej Unii Europejskiej, głównie z Niemiec, Czech, Wielkiej Brytanii, Francji, Słowacji, Hiszpanii, Portugalii, Węgier i Rumunii oraz USA.

Osoby chętne do wzięcia udziału w wykładzie proszone są o wysłanie zgłoszenia do dnia 3 czerwca 2020 roku na adres: mba@usz.edu.pl wraz ze wskazaniem adresu e-mail na jaki zostanie przesłany do Państwa link do spotkania.

Serdecznie zapraszamy!