Ruszyła rekrutacja na XXXV edycję Studiów Podyplomowych MBA, rozpoczynających się od semestru zimowego.

Serdecznie zapraszamy!

Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami. Studia te przeznaczone są dla osób pełniących w przedsiębiorstwach kierownicze stanowiska, ale niekoniecznie posiadających wykształcenie ekonomiczne.

Zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Kadrę wykładowców reprezentuje m.in. Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Łódzki, Szkoła Główna Handlowa, Manchester Metropolitan University. Regularnie zapraszani są goście ze świata biznesu, praktyki gospodarczej oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Dyplom ukończenia studiów MBA stanowi wizytówkę nowoczesnego menedżera i otwiera drzwi do najwyższych stanowisk menedżerskich na całym świecie. Co więcej, według ustawy obowiązującej od 1 stycznia 2017 r. każdy absolwent studiów MBA może być członkiem w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego tytułu!

Link do zapisów: https://e-podyplomowe.usz.edu.pl/erekrutacjanew/index.php