Ruszyła rekrutacja na XXXII edycję Studiów Podyplomowych MBA US!

Serdecznie zapraszamy!

Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami.

Zajęcia prowadzone są przez wykładowców posiadających nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczną. Kadrę wykładowców reprezentuje m.in. Uniwersytet Szczeciński, Uniwersytet Łódzki, Szkołę Główną Handlową, Manchester Metropolitan University. Regularnie zapraszani są goście ze świata biznesu, praktyki gospodarczej oraz przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Dyplom ukończenia studiów MBA stanowi wizytówkę nowoczesnego menadżera i otwiera drzwi do najwyższych stanowisk menadżerskich na całym świecie. Co więcej, według ustawy obowiązującej od 1 stycznia 2017 r. każdy absolwent studiów MBA może być członkiem w radach nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.

Dołącz do elitarnego grona posiadaczy tego prestiżowego tytułu!